دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ Monday, 14 June , 2021
شروط وزارت بهداشت برای امتحانات نهایی دانش‌آموزان ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

شروط وزارت بهداشت برای امتحانات نهایی دانش‌آموزان

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، گفت: هر مدرسه‌ای که حوزه امتحانی دانش‌آموزان پایه نهم و دوازدهم است، اگر پروتکل‌های وزارت بهداشت را رعایت نکند، تعطیل می‌شود.

نامزدهای انتخابات از تخریب هم بپرهیزند/ مشارکت پائین برنده ندارد ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
قالیباف در صحن مجلس:

نامزدهای انتخابات از تخریب هم بپرهیزند/ مشارکت پائین برنده ندارد

رئیس مجلس گفت: نامزدهای انتخابات باید با اهتمام بیشتر از دوره‌های گذشته در رعایت موازین شرعی و اخلاقی از تخریب یکدیگر و طرح ادعاهای غیرمنصفانه علیه رقیبان با جدیت بپرهیزند.

چهره های سرشناسی که در انتخابات ثبت نام کردند ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

چهره های سرشناسی که در انتخابات ثبت نام کردند

ثبت‌نام از داوطلبان سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری صبح شنبه در حالی به ایستگاه پایانی خود رسید که به گفته سخنگوی ستاد انتخابات کشور، در ۴ روز گذشته ۳۰۴ نفر در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم ثبت نام کرده‌اند. در طی این پنج روز چهره های سرشناسی همچون لاریجانی، هاشمی، جهانگیری، همتی، رئیسی و جلیلی ثبت نام کردند.

مسببین وضع فعلی طلبکارانه آمده‌اند و در پی دولت سوم روحانی هستند/ کشورداری و تحول اقتصادی با تصمیمات ۲۰ دقیقه‌ای محقق نمی‌شود ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

مسببین وضع فعلی طلبکارانه آمده‌اند و در پی دولت سوم روحانی هستند/ کشورداری و تحول اقتصادی با تصمیمات ۲۰ دقیقه‌ای محقق نمی‌شود

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: مسببین وضع اسفبار فعلی به عرصه انتخابات آمده اند و سودای دولت سوم روحانی را در سر می پرورانند در حالی که تحول اقتصادی با تصمیمات ۲۰ دقیقه ای میسر نخواهد شد.

من رقیب «ناکارآمدی» هستم/ بانیان وضع موجود و شریکانشان مدعی تغییر نباشند ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

من رقیب «ناکارآمدی» هستم/ بانیان وضع موجود و شریکانشان مدعی تغییر نباشند

حجت الاسلام سید ابراهبم رئیسی گفت: من خود را رقیب فساد و ناکارآمدی می‌دانم. من رقیب جناح‌ها نیستم.