جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ Friday, 17 September , 2021
رییس سازمان میراث فرهنگی: اقامتگاه‌های دولتی رقبای هتلدار‌ها شده اند ۰۸ مرداد ۱۳۹۸

رییس سازمان میراث فرهنگی: اقامتگاه‌های دولتی رقبای هتلدار‌ها شده اند

رییس سازمان میراث فرهنگی گفت: اقامتگاه‌های دولتی رقبای هتلدار‌ها شده اند و باید هرچه سریع‌تر با آن‌ها مقابله و شرایط واگذاری آنها را فراهم کرد.

۱۰ دلیل برای پایین بودن سرعت شارژ گوشی ۰۷ مرداد ۱۳۹۸

۱۰ دلیل برای پایین بودن سرعت شارژ گوشی

روزی روزگاری که گوشی‌ها بسیار ساده بودند و از نمایشگر بسیار کوچکی بهره می‌برند، شارژ گوشی به سرعت انجام می‌شد. اما حالا، با بزرگ شدن فزاینده نمایشگرها و دلایل دیگر، بسیاری از کاربران مرتبا به دنبال برق برای وصل کردن گوشی خود به شارژر هستند و اگر هم شارژ گوشی شما سرعت پایینی داشته باشد، مشکلات و دردسرهایتان دوچندان می‌شود.

سندرم بینایی ناشی از کامپیوتر؛ علائم و راه‌های پیشگیری از آن ۰۲ مرداد ۱۳۹۸

سندرم بینایی ناشی از کامپیوتر؛ علائم و راه‌های پیشگیری از آن

رترین‌ها: قدرت بینایی که در اختیار ماست، واقعا یک نعمت است، اما اغلب از این هدیه‌ی الهی غافل می‌شویم و چشمان‌مان را هر روز در معرض انواع فشار‌ها و استرس‌ها قرار می‌دهیم. بیشتر ما هر روز ۸ تا ۹ ساعت مقابل کامپیوتر کار می‌کنیم و وقتی هم که به خانه برمی‌گردیم، یا موبایل دست‌مان است و […]

با تکنولوژی‌های برتر ۳۰ سال آینده آشنا شوید ۰۲ مرداد ۱۳۹۸

با تکنولوژی‌های برتر ۳۰ سال آینده آشنا شوید

کارشناسان حوزه فناوری لیستی از تکنولوژی‌های برتر ۳۰ سال آینده را منتشر کرده‌اند که در این لیست شاهد فناوری‌های پیشرفته‌ای، چون شهر‌های هوشمند، اینترنت اشیا، ارز‌های دیجیتالی، خودرو‌های خودران و بلاک چین هستیم.

۱۰ هلیکوپتر نظامی بزرگ و قدرتمند جهان را بشناسید ۰۲ مرداد ۱۳۹۸

۱۰ هلیکوپتر نظامی بزرگ و قدرتمند جهان را بشناسید

برترین‌ها: بزرگ‌ترین و توانمند‌ترین هلیکوپتر ترابری نظامی جهان را می‌شناسید؟ بررسی که در ادامه این مطلب از ۱۰ هلیکوپتر نظامی فعال در عرصه ترابری انجام داده‌ایم بر اساس بزرگی و قدرت باربری آن‌ها بوده است. همچنین این فهرست هلیکوپتر‌هایی که اکنون در حال توسعه هستند را نیز شامل نمی‌شود. در این فهرست تنها هلیکوپتر‌هایی قرار […]