آیت الله سید حسن خمینی با تشکر از دکتر آرام مدیرکل بهزیستی مازندران:  خبرهای خوبی از بهزیستی مازندران به ما می رسد
آیت الله سید حسن خمینی با تشکر از دکتر آرام مدیرکل بهزیستی مازندران:  خبرهای خوبی از بهزیستی مازندران به ما می رسد

دکتر سید سعید آرام مدیر کل بهزیستی مازندران با آیت الله سید حسن خمینی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ارمغان ساحل  و به نقل از روابط عمومی بهزیستی مازندران، دکتر سید سعید آرام مدیر کل بهزیستی مازندران با آیت الله سید حسن خمینی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار صمیمی که به میزبانی یادگار امام (ره) و در مرقد مطهر امام راحل برگزار گردید دکتر آرام با ذکر فعالیت‌های بهزیستی مازندران، از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در حوزه رفاه اجتماعی سخن گفت و سلام و پیام محبت جامعه هدف بهزیستی مازندران را به یادگار امام (ره) رساند.

مدیرکل بهزیستی مازندران همچنین از آیت‌الله سید حسن خمینی دعوت نمود تا با سفربه مازندران، پروژه‌ای که به احترام و به منظور بزرگداشت مرحوم سید احمد خمینی در حال ساخت است را افتتاح نموده و با کودکان و نوجوانان جامعه هدف بهزیستی استان دیدار نماید.

در این دیدار یادگار امام (ره) با ابراز خوشحالی از برقراری این دیدار، بهزیستی را سازمانی انقلابی و یادگار حرکت الهی امام خمینی ره دانست و اظهار داشت: خوشبختانه اقدامات سازمان بهزیستی بویژه بهزیستی مازندران مورد توجه مردم قرار گرفته و قدمهای خوبی برداشته شده است.

وی با بیان اینکه امور اجتماعی و آسیب های این حوزه از مهمترین مسائل زیستی در کشور است تأکید کرد: باید تلاش همه مسئولان بر افزایش کیفیت زندگی مردم متمرکز باشد و این تلاش‌ها در حوزه جامعه هدف بهزیستی از نظر کمی و کیفی اهمیت دو چندان دارد.

یادگار امام (ره) در پایان با تشکر از اقدامات دکتر آرام مدیرکل بهزیستی استان مازندران افزود: خبرهای خوبی از مازندران به ما می‌رسد که مایه خوشحالی است و من برای شما و همکارانتان دعا میکنم تا در راه خدمت به این مردم سلامت و موفق باشید