صبحت‌های کلانتری ، ناآگاهانه ، سخیف ، تنش زا و دور از ادب بود / من و لاهوتی موافق بودجه پسماند بودیم
صبحت‌های کلانتری ، ناآگاهانه ، سخیف ، تنش زا و دور از ادب بود / من و لاهوتی موافق بودجه پسماند بودیم

ارمغان ساحل:  عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از عملکرد رئیس سازمان محیط زیست به شدت انتقاد کرد و گفت: کلانتری برای توجیه عملکرد ضعیف خویش به نمایندگان می‌تازد. به گزارش ارمغان ساحل به نقل از شمال نیوز، اظهارات کلانتری که گفته بود : « نمایندگان استان‌های شمالی فقط هارت و پورت می‌کنند » و […]

ارمغان ساحل:  عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از عملکرد رئیس سازمان محیط زیست به شدت انتقاد کرد و گفت: کلانتری برای توجیه عملکرد ضعیف خویش به نمایندگان می‌تازد.

به گزارش ارمغان ساحل به نقل از شمال نیوز، اظهارات کلانتری که گفته بود : « نمایندگان استان‌های شمالی فقط هارت و پورت می‌کنند » و از عدم همراهی آنها با محیط زیست برای دریافت اعتبارات پسماند  به شدت انتقاد کرده بود با واکنش‌ نماینده ساری و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی مواجه شده است.

علی اصغر یوسف نژاد در صفحه شخصی خویش در فضای مجازی اعلام کرده است که صبحت‌های کلانتری، ناآگاهانه، سخیف، تنش زا و دور از ادب بود.

وی با اعلام اینکه دولت یک لایحه در مورد پسماند با عنوان لایه ساماندهی پسماند  عادی با الویت استان‌های ساحلی و کلان شهرها به مجلس فرستاد که لاهوتی نمایند مردم گیلان و بنده با عنوان موافق درباره آن صحبت کردیم که در نهایت با ۱۴۵ رای به تصویب رسیده است.

وی اضافه کرد: رئیس سازمان محیط زیست برای توجیه عملکرد ضعفیف خودش این اظهارات را مطرح کرده است.