رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری منصوب شد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری منصوب شد

ارمغان ساحل: بالاخره پس از کش مکش  فراوان و چند ماه حرف و حدیث پیرامون تغییر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری ، طحرانچی حرف خود را به کرسی نشاند تا حسین کرمانیان به عنوان رئیس این واحد استان قرار بگیرد . به گزارش شمال نیوز، دکتر محمدمهدی طهرانچی با صدور حکمی، […]

ارمغان ساحل: بالاخره پس از کش مکش  فراوان و چند ماه حرف و حدیث پیرامون تغییر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری ، طحرانچی حرف خود را به کرسی نشاند تا حسین کرمانیان به عنوان رئیس این واحد استان قرار بگیرد .

به گزارش شمال نیوز، دکتر محمدمهدی طهرانچی با صدور حکمی، حسین کرمانیان را به‌عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری منصوب کرد.

منتقدان انتصاب کرمانیان که در بین آنان یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز حضور دارد معتقدند ، استان مازندران با توجه به پشتوانه بالای علمی و پژوهشی می توانست مدیری توانمند را در این سمت داشته باشند و نیازی به استفاده از مدیران غیر ساروی نبود .

از سویی بدنه دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز از مملو از فرهیختگان و اندیشمندانی است که سابقه مدیریت دانشگاهی و میدانی دارند و لزومی به ورود مدیر از دانشگاههای دیگر نیست .

آنها معتقدند : دانشگاه آزاد اسلامی در مقطه کنونی به بلوغ لازم رسیده و انتخاب مدیری از جنس این دانشگاه می توانست زودتر نتایح مطلوبی را به ارمغان آورد .

پیش از این حسین منصوریان ریاست این دانشگاه در استان و واحد ساری را عهده دار بود که در مقاطعی با حواشی و نگرانی ها همراه بود که از چند ماه قبل سخن از تغییر وی به میان آمده بود ..