امیدواری مهاجری به شکست رکورد نفت مسجد سلیمان
امیدواری مهاجری به شکست رکورد نفت مسجد سلیمان

به گزارش ارمغان ساحل، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: نفت مسجدسلیمان فوتبال خوبی بازی می‌کند و به تارتار تبریک می‌گویم. ما هم شرایط خوبی داریم و تمرینات خوبی انجام داده‌ایم. وی با بیان اینکه با توجه به کیفیت تیم‌مان، جایگاه خوبی در جدول نداریم، افزود: باوجود مشکلات موجود […]

به گزارش ارمغان ساحل، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: نفت مسجدسلیمان فوتبال خوبی بازی می‌کند و به تارتار تبریک می‌گویم. ما هم شرایط خوبی داریم و تمرینات خوبی انجام داده‌ایم.

وی با بیان اینکه با توجه به کیفیت تیم‌مان، جایگاه خوبی در جدول نداریم، افزود: باوجود مشکلات موجود در تیم، تلاش زیادی داشته‌ایم و اکنون هم به روزهای خوب رسیده ایم.

 سرمربی تیم فوتبال نساجی عنوان کرد: ان‌شاء‌الله در آینده نتایج خوبی بگیریم و فردا تیم داوری قضاوت خوبی داشته باشد و جدا از هیجانات فوتبال، حق را به کسی بدهد که شایسته است.

وی گفت: باید به داوران کمک کنیم. آقای تارتار مدعی شدند که در بازی اخیرشان متضرر شدند و باید بگویم ما هم از داوری متضرر شدیم و جایی هم نفع بردیم. اگر به این باور رسیدیم که اشتباهات عمدی نیست، باید به آنها کمک کنیم.

وی درباره شکست ناپذیری نفت مسجد سلیمان در این فصل هم عنوان کرد: تاکنون باخت نداشته و امیدوارم رکورد این تیم به دست ما شکسته شود.

مهاجری درباره صادر نشدن کارت بازی علیرضا حقیقی و محمد قاضی نیز گفت: تا الان این اتفاق نیفتاده است. این مشکل را پیگیری می‌کنیم و با امید زنده هستیم. اگر مشکل حل نشد نیز بدون آنها به میدان می رویم.

قول و وعده ها دوباره عملی نشد

در حالی که طبق گفته مدیران باشگاه نساجی و با پیگیری های رضا مهاجری قرار بود کارت بازی محمد قاضی و علیرضا حقیقی برای بازی این هفته صادر شود اما باز این اتفاق نیفتاد.

این در حالی بود که طبق اعلام مدیران نساجی مشکل صدور کارت این دو بازیکن حل و قرار بود مهاجری در بازی این هفته تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان از حقیقی درون دروازه و قاضی در خط حمله بهره ببرد.

این چندمین بار است که مسئولان نساجی از حل شدن مشکل صدور کارت این چند بازیکن حرف به میان می آورند اما هیچکدام از این قول ها عملی نشده است.